Saksamaa andis ära koha EUCF Mixed divisjonis

Saksamaal toimunud EUCR-C turniiril,  Frisbee Family ja Mainzelrenneri 2. koha mängus, mis pidi tagama edasipääsu EUCF-ile, läksid asjad vägagi inetuks. Spirit mängus oli väga kehv ja mixed võistkonnad proovisid asja parandada küll Spiriti timeoutiga, aga kahjuks see ei õnnestunud, peale seda katkestas Mainzelrenneri võistkond mängu täiesti.

Saksamaa SOTG komitee nägi/kuulis võistkondade vahelises mängus väga palju erinevaid solvavaid ja vägivallaga ähvardavaid ütlemisi, jätkuvat füüsilist kontakti ning põhjendamatuid vigade välja hüüdmist. Erinevate mängijate individuualstele rikkumistele leiti lisaks, et võistkonnad on rikkunud reegleid mis nõuavad mängijatelt distsipliini ja ausust mängus. Mainzelrenneri võistkond käitus küll paremini. Nende rikkumiste ja tähelepannekute põhjal otsustas Saksamaa Frisbee Föderatsioon (DFV), et kumbki võistkond ei ole kõlblik EUCF-ile, seega koht anti järgmisele võistkonnale.

 

Lisaks sai üks mängija DFV-ilt hoiatuse ja jääb aastaks jälgimise alla. Võistkonnad olid nõus osalema ka Spirit koolitusel. Mixed divisjoni võitnud Saksa võistkond Hässliche Erdferkel osaleb EUCF-il.

 

DFV-i teade: http://www.frisbeesportverband.de/index.php/bad-skid-und-haessliche-erdferkel-siegen-beim-eucr/