Balti noorte meistrivõistlused

6.-7.aprill toimus Tallinnas ja Viimsis Baltic Youth Ultimate Club Championship Indoor 2019, millel osales 11 võistkonda viiest riigist. Turniir mängiti mixed formaadis ja U20 vanusegrupis. Lisaks eestlastele olid kohale tulnud võistkonnad Venemaalt, Soomest, Lätist ja Leedust.
Noorte meistritiitli sai pea kohale tõsta Salaspils 1, Lätist. Alagrupis alistati 5 konkurenti mäekõrguselt ning sammuti kindlalt edasi veerandfinaali. Seal vastaseks kohalik EST 20 võistkond, kellele ei jäetud aga mingit sõnaõigust ning tasuks võit 11:3. Poolfinaalis oli ootamas sama spordiklubi võistkond – Salaspils A. Peale 4:4 viiki klubikaaslastele enam võimalust ei antud ning tulemuseks võit 11:7 ja pääs esikohamängule. Finaalis seega Salaspils 1 Lätist ja Virhe Soomest. Terve turniiri enda ülemvõimu näidanud Salaspilsi võistkond ei vääratanud ka finaalis ning kindel 13:4 võit soomlaste üle ja turniirivõit on tõsiasi.

EST 20 saavutas kokkuvõttes 6.koha. Viieliikmelises alagrupis võeti 1 võidu ja 3 kaotusega neljas koht, mis tagas koha play-offis. Veerandfinaalis saadi vastu hilisem meister Salaspils 1, kellele kaotati kindlalt 11:3 ning langeti esikohakonkurentsist. 5.-8.koha mängus võidetakse universal pointiga Valmiera eakaaslasi 7:6. Viienda koha mängus kaotatakse sama stsenaariumiga aga Ogrele ning kokkuvõtteks turniirilt 6.koht.