Eesti Ultimate litsentsitasude süsteem

Pöördumine Eesti Ultimate mängijate poole

Eesti Lendavataldriku Föderatsioon (edaspidi EFDF) peab vajalikuks kehtestada alates 2016 hooajast (ka tagasiulatuvalt) ultimate frisbee mängijatele litsentsitasude süsteemi, et tagada liikmelisus Maailma Lendavataldriku Föderatsioonis (edaspidi WFDF) ning saada ülevaade Eestis aktiivselt tegutsevate ultimate frisbee mängijate arvust, kes osalevad Eesti-sisestel turniiridel (sh Eesti Sisemeistrivõistlused, Eesti Välimeistrivõistlused ja Eesti Ultimate Liiga).

Juhime tähelepanu, et EFDF liikmelisus WFDF-is annab õiguse osaleda Eesti koondisel ja klubidel rahvusvahelistel turniiridel (sh EUC, EUCF, EUCR, WUCC, WUGC, WCBU, ECBU).

Alates 2017. aastast on kohustus mängijal omada mängijalitsentsi, kui ta soovib osaleda vähemalt ühel alloleval turniiril:

  • Riikide vahelised Maailma Meistrivõistlused WUGC
  • Ranna MM WCBU
  • Euroopa klubidevaheline meistrivõistluste regionaalturniir EUCR-N
  • Balti välismeistrivõistlused BUC
  • Balti sisemeistrivõistlused BUCCi
  • Eesti välismeistrivõistlused
  • Euroopa klubidevaheline meistrivõistluste finaalturniir EUCF
  • Eesti sisemeistrivõistlused
  • Eesti Ultimate Liiga (EUL17 hooaaja jaoks ei ole vajalik)*

Litsentsitasu on kümme (10) eurot ühe hooaja kohta. Õpilastele ja alla 23-aastastele (k.a üliõpilastele ja mängijatele, kellel mängukogemust alla ühe (1) aasta) on litsentsitasu viis (5) eurot ühe hooaja kohta. (Kui arvad, et mängukogemust on 1 aasta jagu, siis vali litsents mis maksab 5€).
Mängijalitsentsid kehtivad 01.10 – 31.09, kehtivus 1 aasta. Igal aastal tuleb mängijalitsentsi pikendada või taotelda uus, et osaleda ülevalloetletud turniiridel.

Mängijalitsentsi taotlemiseks tuleb täida järgnev vorm.
Mängija saab unikaalse numbri mille põhjal saab oma litsentsi aktiveerida.

Sisestatud andmeid kasutatakse  aktiivset mängijalitsentsi omavate mängijate nimekirja haldamiseks.

Koostöös Eesti Ultimate klubidega oleme proovinud hoida süsteemi võimalikult lihtsa aga arvatavasti tekib ka küsimusi ja tingituna süsteemi uudsusest tegeleme pidevalt süsteemi kitsaskohtade otsimise, parandamise ja arendamisega.

Lisainfona: tasude kogumisega soovib EFDF luua võimaluse toetada ja ise korraldada erinevaid üritusi (turniire, koolitusi jne) uutele ja olemasolevatele mängijatele.

 

 

Lugupidamisega

Eesti Lendavataldriku Föderatsioon