EUL19 Mixed 2.etapi kokkuvõte

23.märtsil Jüri Spordihoones mängiti järjekorras teine EUL19 Mixed etapp.

Nagu esimesel etapil, ei jätnud ka sellel etapil Saku 1 võistkond vastastele palju sõnaõigust, võites kindlalt kõik mängud ja seega kogu etapi.
Võidud vastavalt 15:6 vs FreeFlyers, 15:11 vs Saku 2, 15:5 vs U20 Jun, 14:10 vs Tartu ja 15:9 vs TFK. Peale kaht etappi ollakse endiselt võitmatud – 10st mängust 10 võitu.

Etapi teisele kohale platseerus TFK, kes pidi kaotusekibedust tundma ainult mängust Saku 1 võistkonnaga. Esimesel etapil saadud 5.koht 1 võidu ja 4 kaotusega vahetati seekord 4 võidu ja 1 kaotusega 2.koha vastu, tõustes üldtabelis kolmandale reale.

TFK’le järgnes Tartu, kes esimese etapi 4 võitu-1 kaotus ja teise positsiooni seekord 2 võidu-3 kaotuse ning kolmanda rea vastu välja vahetas. Üldtabelis säilitati siiski teine koht, edestades TFK ja Saku 2 võistkondi ainult 1 punktiga.

Etapi neljandalt realt leiame Saku 2 võistkonna, kellel saldoks sarnaselt Tartule 2-3 ning samuti kehvem tulemus kui esimeselt etapilt (3-2 ja 3.koht). Üldtabelis lasti TFK endast mööda ning paiknetakse 4.real.

Viienda koha eest hoolitses FreeFlyers, kes sarnaselt kahele eelnevale võistkonnale sai kirja 2 võitu ning 3 kaotust, aga nn surnud ringi tulemusena jäädi seekord mõlema seljataha. Kuigi tulemus jäi samas mis esimesel etapil, langeti üldtabelis kuue võistkonna konkurentsis viiendale positsioonile.

Etapi viimaselt, kuuendalt realt, leiame U20 Jun võistkonna, kellel ka sel etapil ei õnnestunud võiduarvet avada ning pidi leppima 5 kaotusega. Üldkokkuvõttes asutakse võiduarvet avamata ning 10 kaotusega tabeli lõpus.

Tabeliseis enne viimast etappi:

Kes lõpetab Saku 1 võiduseeria?
Kas U20 Jun saab tunda võidurõõmu?
Kes jääb medalist ilma?
Kes võidab Tallinn vs Tartu ”El Clásico”?
Kõik selgub EUL19 Mixed viimasel etapil 14.aprill Põltsamaal.